İşeme Problemi

Tengu

  1. kedi geldikten sonra büyük kedim yeni kedinin yattığı yerlere işemeye başladı. büyük kedim 14 aylık kısır diğer cücük de 2 aylık. ikisi de erkek. bu işeme işine nasıl son verebilirim

3 CEVAP

Zeynepulku

Birbirlerine alistikca azalır. Su an ona karşı yerini belirlemeye çalışıyor, burası benim demek istiyor

ayays

İkisi de erkek olduğu için büyük kediniz burası benim işareti yapıyor. İkinci kedi gelmedi zannedip yorum yapmistim şimdi tecrübelerimi, ikinci çocuk gelmiş bile:) zordur iki erkek bu yüzden. Ama çabuk düzelir. Merak etmeyin

Tengu

teşekkür ederim