Acill

denizbaliik

1 saat öncesinde böyle bir şey yoktu. Kedimin kulağı böyle dokunuyorum elime kan gelmiyor ama sanki yara gibi oldu durup dururken. Nolmuş olabilir? Bir yere çarpmış olabilir mi cevaplayabilir misiniz?

8 CEVAP

Gelyahron

Sarı kedi :) Maşallah çok da tatlıymış. Sarı kediler genelde sakar oluyor. Oyun oynarken çok kaptırıyorlar kendilerini. Bir yere çarpmıştır kesin geçmiş olsun

denizbaliik

Bir yere çarptığından olmuştur değil mi, ben de öyle düşünmüştüm. Teşekkürler:)

denizbaliik

Yok yok şuan tamamen geçti. Bizimki biraz yaramaz top peşinde koştururken kafasını çarpıyor herhalde kapıya falan, böyle kanıyor gibi oluyor 1-2 gün sonra dediğiniz gibi hafif kabuklu oluyor sonra tamamen geçiyor. Sadece bir yerinde varsa sorun yoktur :)

Cbcan

Benim de sarman kedim var. Geçen haftalarda kulağı morarmışti. Götürdüm veterinere bir şey yok dediler bir yere carpmistir dediler. Harbiden de öyleymiş bir kaç güne geçti

AnneRoss

Tırnağı takılıp yırtmış olabilir mi ? Tırnaklarını kesmiyosanız bu da olabilir

denizbaliik

Tırnağını en son 18 gün önce veteriner kesmişti ama

meeeerlin

hafif şişlik varsa bir yere çarpmıştır

prensesheram

aynı yerde aynı şekilde benim kedime de oldu hafif kabuklu şimdi. sizinki nasıl oldu acaba sorun yok değil mi?