Ağzını Açıyor Ve Çok Uzun Süre Miyavlıyor

abyso_os

Bugün cama her çıktığımda sesimi duyan yavru kedi bana miyavlıyordu ve uzun süre orda bekliyordu. Yemeğini suyunu verdim cama çıktığımda bu sefer ağzını açıyor saldıracak gibi duruyor ve uzun süre miyavlıyor. Evde başkasının sesini duyunca bakmıyor ama benim sesimi duyunca camın önüne geliyor neden sizce? hem saldıracak gibi de tavırları

4 CEVAP

Ozge00

İlgi istiyor gibi geldi bana. Yemek verin basinda bekleyin, yavaşça kafasini oksayin. Sorun yok

Ozge00

Su da verin, su istiyor olabilir. Havalar cok sıcak ve susuz kalıyorlar. Ağızları o yuzden açık oluyor

abyso_os

o ilk miyavladığında hemen yemek ve suyunu verdim. Devamında miyavlaması garip geldi

Ozge00

Olabilir. Belki hastadır, belki ilgi istiyordur. Beni eve al diyor da olabilir :D