Acil Lütfen Bakın

Tengu

kedim kakasını yaptıktan sonra kanlı akıntı gördüm kakasının kıvamı her zamanki gibiydi kakasında kan da yoktu ama arkasında kan gördüm pazartesi veterinere götürücem ama neden olduğunu bilmek istiyorum bu saatte vererineri de arıyamam çok korkuyorum ona bir şey olur diye

15 CEVAP

meeeerlin

salam sosis gibi her hangi bir şey verdiniz mi kakasına iyice baktınız mı kan var mı diye

Ozge00

Sabah götürürsünüz endişelenmeyin. Kakasi kati ise yaparken zorlanmadan dolayı kanama olabiliyor. Yarin kontrol ettirirsiniz. Şuan durumu iyiyse sorun yok. Zaten sabaha cok bir sey kalmadi

tuanatuti

hareketlerinde bir tuhaflık iştahsızlık vb şeyler yoksa telaşlanmayın siz fark etmemiş olabilirsiniz ama kendisi zorlanmış olabilir popo bu yüzden kanamış olabilir yine de içinizin rahat etmesi için sabah hekiminize götürebilirsiniz

Tengu

cevap verdiğiniz için teşekkür ederin

tuanatuti

rica ederim çok sevince böyle oluyor :)

Halsizlik falan yoksa her zaman olduğu gibi davranıyorsa telaş yapmayın sıkıntı olmaz. Yarın baktırırsınız olur biter. Nöbetçi veteriner taksi falan panik yapıp uğraşmaya gerek yok.

Ozge00

Parazit yaptırali kac ay oldu

meeeerlin

yaparken zorlandı mı gördünüz mü ?

Tengu

hayır zorlanma da olmadı her zamanki gibi yaptı sonra geldi yarağıma yattı ben de hazır uyanığım bari temizliyim de rahatsız olmasın dedim temizledim sorun yoktu sonra yanıma geldi aekasını döndü ilk kaka kalıntısı sandım ıslak mendille sildim baktım ki kan elim ayağım titriyor ona bir şey olursa ne yaparım hiç bilmiyorum

Tengu

yatağıma yattı****

Tengu

hareketlerinde de sorun yok şu an eşyalarımı karıştırıyor oyun oynamak istiyor ama gerçekten çok telaşlıyım boğazım düğümlendi gözlerim dolu yarı bulanık görerek yazıyorum

Tengu

ailem şehir dışında taksiyle nöbetçi veteriner bulup götürmeli miyim yada veterinerimi bu saatte arasam mı bilmiyorum gerçekten çok korkuyorum ona bir şrt olacak diyr

Tengu

kakasına baktım kan yoktu sadece yapar yapmaz aldığım için normalden 1 tık daha cıvıktı ama yapar yapmaz aldığımda hep bu kıvamda oluyor. bugün ben yerken çok istediği için yağda kızartılmış eti yıkayıp verdim

Tengu

şu an atlayıp zıplıyor normal davranıyor iç parazitine de 1 ay var daha ama hala içim rahat değil kan görünce çok üzüldüm allah korusun yavrumu inşallah bir şey olmaz ağlayarak yazıyorum gerçekten ne yapsam bilmiyorum ilk defa başıma geldi böyle bir şey

Tengu

  1. ayın 20 sinde iç paraziti yapıldı daha tam 2 ay bile olmadı. bu sabah veterinerimizi aradım zorlanarak yaptıysa o yüzden olmuştur dedi ama zorlanmamıştı