Kedim Evde Yalnız Kalabilir Mi?

xxbusraa

1 haftalığına evde yokum. 1 yaşındaki kedim tek kalacak bırakabilceğim biri yok fakat Akrabamızla evimiz yakın olduğu için hergün gelip mama su koyacak ve kontrol edecek. Bende ne olur olmaz diye fazladan mama ve su kabı koyacağım. Kedim bu süreçte yalnız kalabilir mi ? Ev karanlık olacağı için bir de ışık acık bırakmayı düşünüyorum.

3 CEVAP

yusufsaygin2

Mama ve su kaplarını arttırın, ayrıca akrabanız tuvalet temizliği de yapsın, etrafa oyuncaklarını bırakın, eğer camınızda normal sineklik varsa açık bırakmayın çünkü bunlar kedilerin iki üç zorlaması ile çok kolay açılabiliyor, yırtılabiliyor. Perdeleri açın, canı sıkıldığında dışarıyı izlemek kedileri sakinleştirir.

Akrabanız bakabilecekse sorun yok içiniz rahat olsun ama arada evi havalandırsın bence

derya1616

akrabanizin kontrol edip ihtiyaclarini gidermesi guzel tabiki de dikkat edin dış kapiyi acınca kediniz kacmasin o esnada.sineklik varsa pencerenizi acik birakin havasiz kalmasin kediniz ve birkac oyuncagi olsun oyalanacak.ben pek birakma taraftari degilim tek basina ama care yoksa.yapicak bisey yok.iyi yolculuklar