Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

KEDİM KAKA YAPMIYOR ACİL

seymaaydogan942
seymaaydogan942

1256


Arkadaşlar yavru bi kedi buldum üç gindür bende ve kaka yapmadı hiç poposuna masajta yaptım yapmıyor bunun nedeni ne olabilir? Acil karnıda şiş

5 Cevap

vethekmehmetkoc
vethekmehmetkoc

9304


Yeteri kadar besleme yapıldıysa kumu da varsa eczaneden libalaks alıp tüpün 3de 1 ini boşaltabilirsiniz

runforyourlife
runforyourlife

2522


Libalaks alabilirsin kedinin bağırsaklarını gevşetip kaka yapmasına yardımcı olacaktır . Eczanelerde bebekler için var sen kedin için biraz daha az kullanabilirsin. Fiyatı 3-5 Tl arasında. Günde en fazla 1 kere kullanmalısın. Hayvanın 2-3 gün kaka yapmamaya devam ederse ilacı kullanmaya SAKIN devam etme. ilacı kullandıktan sonra rektal kanama olması ya da dışkı yapamama hali varsa bu daha ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir. İlacın kullanımını durdurup, hemen veterinerinize başvurunuz.

runforyourlife
runforyourlife

2522


Söylemeyi unutmuşum ilacın uzun süre kullanımı, müshil bağımlılığı, kronik kabızlık ve normal bağırsak fonksiyonunun kaybına neden olabilir.

runforyourlife
runforyourlife

2522


İlacı aldığında içinden birşey çıkacak onu ilaç tüpünün ucuna takıp kedinin poposundan vereceksin. Sakın ağzından verme.

emreztrkk37
emreztrkk37

2423


bahsetikleri ilacı popodan vermeden önce hazırlık yapmanı tavsiye ederim yerlere birşey serebilirsin mesela çünkü hiç belli olmaz anında oraya yapabilirler. Benim kedimden karton çıkmıştı evet bildiğin karton yutmuş

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
640 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor