Dışkıda Çimen

Minikbihter

3 aylık minnak bir kedim var kendisinin iç parazit aşısına daha 17 gün var ve dün akşam ki dışkısı hafif sarımsıydı -ishal değil bu arada- ve baya bildiğiniz çimen vardı bir an anlayamadım acaba sindiremediginden mı oldu yoksa parazit aşısını erken mi yaptırmalı

6 CEVAP

Ozge00

Çimen mi yiyor? Yese bile sindirir onu yani direkt belli olmaz

Ozge00

Olabilir o zaman. Siz takip edin cimen mi emin olun. Cimense sorun yok

Ozge00

Fotoğraf çekerseniz bir dahakine daha iyi olur :D merak ettim

Minikbihter

Bu arada bu sabah yaptığı tuvaleti normaldi

Ozge00

Benimki her gün yiyor ama öyle bir seyle karşılaşmadik.baska bir sey yemis olmasin

Minikbihter

@Ozge00 evet baya çimen yiyiyor dışarda gezen bir kedi yavru olduğu için merak edip bir şeyler yemiş olabilir ama ben sadece topak halinde tüy ve sindirilmemis bir çimen gördüm