Aşıları Doğru Mu Yapılmış..!?

Esila46

Arkadaşlar benden önceki sahibi onu veterinere götürmüş ve aşı, parazit vs yaptırmış ama tarihlerine baktığımda çok yaptırmamış mi? Bilgisi olan bakabilir mi..

8 CEVAP

iidyl

felocell karma aşı olarak bizim de ilk sıramızda var bu yüzden kedim ölümden döndü.

ilk aşının iç parazit olması gerekiyor ama sizde ikinci olarak yapılmış sanırım.

karma2 de zamanında yapılmış ama ilk aşı olarak karmanın yapılmış olması çok tuhafıma gitti.

yusufsaygin2

İdil zaten ilk başta iç ve dış parazit yapılmış. Sonrasında karmaya geçilmiş

iidyl

canım gözlerim tarihe bakmadan yorum yaptırırsa böyle oluyor

kusura bakmayın ilk foto ilk aşı sandım o yüzden ilk aşı karma sandım :’)

Esila46

Her ay 2 kez iç parazit yapılmış. Çok değil mi yaaa.

Esila46

Bir de aniprazol ile aniprazol kk arasındaki fark nedir?

sforselin

İç parazit gerekli görüldüğünde tekrarlanabiliyor. Belki öyle bi durum olmuştur. Biz de 10 gün arayla iki kere yaptırmıştık mesela.

zeynepakar47

genel olarak aşılar arası çok bir zaman yok gibi geldi bana en az 14-15 gün beklenmesi lazım demişti bizim veterinerimiz

cicek67

Bizim veteriner ilk iç paraziti üçe bölüp 15 günde bir yaptı. O tarz bi durum var sanırım. Yavru olduğu icin böyle yapıyoruz dedi. 15er günlük süreç bittikten sonra 3 ay sonraya iç parazit tarihi verdi. Şu anlık bı sıkıntımız yok