19 Günlük Kedim İdrarı Ve Dışkısı Artmaya Başladi?

cangksel

Merhaba yavru kedimiz ilk geldiği güne göre iştahı arttı ve idrari ve dışkısı da artmaya başladı. Kedi kumuna başlamak için erken mi yoksa 4. Haftayı doldurmasını mi beklemeliyiz?

6 CEVAP

SBKart2207

Daha erken siz yaptırın tuvaletini

Anonymus552223

E normal degil mi bu? Hayvan buyudukce daha cok yiyecek ve daha cok diskilayacak. Kum icin erken kendi yapabilecegi zaman gelince, etrafta gezerken kiyi kose arar koklamaya baslar, eselemeye baslar. Sizde anlayip hemen alip kuma koymaniz lazim o sirada

Xsevvaloztrk

Bence erken daha kumuna kendi yapamaz biraz daha büyümesi gerekir.

Ozge00

En azından 3 haftalık olsun, kendi yapabileceğini sanmam.

Ozge00

4 haftalık*

Blychee

Benimkiler tam 4 haftalıkken başlamıştı tuvaletini yapmaya, ondan öncesi erken gibi geldi ama yinede çok alçak bir kutuya kum koyup deneyebilirsiniz