Nd Numune

yusufsaygin2

Merhabalar, geçen ND numunesini isteyen birileri vardı ama sanırsam soruları kaldırılmış.
[email protected] adresine
-İsim soyisim
-Telefon numarası
-Adres
-İstenilen mama çeşidini
Mail olarak atarsanız ücretsiz numune yollarlar.

7 CEVAP

yusufsaygin2

++Kargo ücretini onlar karşılıyor diye biliyorum..

Ozge00

Bana bu dönemden önce 5 gunde ulaşmıştı ama ondan once hemen mail attilar bana, resim vs istediler. Belki virüs dolayısı ile şuan yapmiyorlardir ve yoğunluk vard kargolarda çokça

mrvargc

Belki 1.5 ayi gecmistir bende istedim ND prime kitten i denemek icin ama gonderim hala yapilmadi. Numune alabildiniz mi siz?

yusufsaygin2

Ben dün mama ölçü kabı ile birkaç numune mama istedim. Geri dönüş yaptılar ve kargoya verileceğini söylediler. Stok durumuna göre gönderim yapıyor olabilirler. Tekrar mail atmanızda fayda var.

ben sadece mail attım, mailime dönüş olmadı, ücretsiz kargo ile gönderdiler ama kargo şubesinden alınması gerekiyor, eve teslim etmiyorlar.

Yuusuft

İstiyorum bi hafta içinde en az 8 9 paket farklı farklı gönderiyorlar geçen sene de istemiştim hemen gelmişti

Ozge00

Bizim eve kadar teslim ettiler, ücret de almadılar. Mama kabi seçeneği olduğunu bilmiyordum, keske bana da gönderselerdi :D