Gece Gündüz Sevilmek İsteyen Kedi

Pikocan
Pikocan

320 Puan

Kedimi evlat edineli 1 ay olmadı henüz kendisi 2 aylık acayip oyuncu bir smokin.
Gece göğsümde uyumaya alıştı, ilk zamanlarda problem olmuyordu tüm geceyi uyuyarak geçirip ara ara tuvalete kalkıyordu sadece ancak gün içinde de sürekli oyun oynadığımız halde her sabah 6 da onu sevmem için mırıldanarak kafama çıkıp beni uyandırmaya başladı. Tepki vermedikçe hırs yapıp kulağımın içine bağırıyor, kaç defa kaldırıp yatağına yatırdım bana mısın demedi. Çalışmaya başlayınca ne yapacağım kara kara düşünmeye başladım.
Ne yapacağım ben ??????15 CEVAP

sforselin
sforselin

13210

Ikinci bi kediye maddi manevi hazırsanız onu tavsiye edebilirim. Evde yalnız kalmak için küçük bi kedi. Daha da uyutmayabilir geceleri.


pnariy
pnariy

900

Keşke benim kedimin de sürekli sevilmek isteyen cana yakın bir karakteri olsaydı.Benim ki bana düşman gibi sevmeye kalkışınca her tarafımı kan içerisinde bırakıyor,bence mutlu olmalısınız.


iidyl
iidyl

116641

çok çok şanslısınız benim kızım sevilmekten kucaktan nefret ediyor sadece tişörtümün içinde uyumayı seviyordu iyice sıcaklar çökünce ondan da soğudu uyurken 15 dakika sevsem şükrediyorum o derece


ikinci bir kedi çok iyi fikir ayrıca altından kalkabilecekseniz tavsiye ederim


tuanatuti
tuanatuti

2914

ah ah keşke böyle dertlerim olsa ben sevmek için türlü taklalar atıyorum


cerenkoc
cerenkoc

160

Sisi sevdiğinden yapıyor benim kedimde aynı şekilde ????


dileyy
dileyy

1859

Benim de aynı şekilde sevilmelere doyamayan 2 kedim var. Avantajım ikisi de kardeşti hiç ayrılmadılar ve ben çalışırken hep ikisi oldu evde. Tavsiyem 2. kedi sahiplenmeniz hem kendi aralarında oynayacaklardır.


epiglottis
epiglottis

144977

Cok kucuk daha o yuzden. Sabahlari kedilerin boyle yapmasi normal. 15 dkligina uyaniyoruz biz de genelde. Gece de sizle uyusun. Baska odalara birakirsaniz saldiginizda daha cok sırnasir.


Blychee
Blychee

1411

Bende de bir minnoş var şu an keşke sahiplenme şansım olsa. Hem çok uysal hem çok sakin hem kucakçı. Ne tirmaliyor ne isiriyor. Hayatımda bu kadar makul kedi görmedim. Bence bu kediler aramakla bulunmaz altın değerinde kıymetini bilin. Kendi evim olsa ben bu minnağı hemen sahiplenirdim :(


Pikocan
Pikocan

320

Küçük olduğu için bir süre daha beraber uyuyacağız sanırım. Büyüdüğünde de ona bir yatak ayarlayıp alıştırsam iyi olacak ????tabi mümkün olursa ????
İkinci bir kedi hem maddi açıdan hem de ailemle yaşadığım için problem olur maalesef ama olur da ayrı eve çıkarsam yalnız kalmasın diye düşünebilirim.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
????????????????☺️
Umarım büyüdüğü zaman uyku düzeni oturur ????


Selinbuyukcam
Selinbuyukcam

2429

Yavru kedilerin sizinle uyuma isteği çok doğal bir süre sonra istesenizde kafası eserse gelip uyur :) sizi erken kaldırması karnı açıktığı içinde olabilir mi ? Ben öğün öğün veriyorum sabah 6 da yüzümü kulaklarımı yalamaya başlar hep yavruluğundan beri böyledir düzenimiz ki işe gitmek için bir tür alarmdır benim için


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 228 Görüntüleme
  • 15 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 27012 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR