Nasıl Mama Yedirebilirim

selencetin

Merhaba, kedimin kanında enfeksiyon vardı bu yüzden 5 gün boyunca serum tedavisi yapıldı ve dün serumları bitti. Fakat hala mama yemiyor. Nasıl mama yedireceğimi de bilemiyorum. Veteriner iştahını ve vücudunu düzenlemesi için toz bir ilacı mamasına karıştırmamı söylemişti. İlaçtan dolayı mı yemiyor acaba? Yemesi için zorlamalı mıyım? Şırıngayla denediğimde de ağzını açmadı.

6 CEVAP

selencetin

Nutri flora adı, probiyotik ve prebiyotik karışımmış, yaş mamaya karıştırıp vermem istendi ama yemiyor

Gelyahron

Miamor vital drink var. Bilmiyorum bulunduğunuz yerdeki petshoplarda varmıdır. Bundan temin edebilirseniz faydasını görürsünüz

Ozge00

Şırıngayla denediniz mi? Ben daha önce elime biraz sürüp Ağzına değdirdim ve daha sonra yavaşça elimden yalamaya başladı. En azindan az da olsa yedi. Zamanla kendine gelir

Gelyahron

Toz dediğiniz proplan fortiflora mı?

pnariy

Biz farklı bir mamaya geçiş yaptığımız da benim ki de mama yemek istemiyordu koluma yatırıp ağzına zorla soktum bir iki tane ilk başlarda geri tükürdü fakat daha sonra tadının güzel olduğunu farkedip saldırdı mamaya.Zorlamayı deneyin onun iyiliği için.

Ozge00

Yas veya sıvı mama da mi yemiyor ondan deneyin