Anne Kedi Diğer Yavrularına Saldırıyor

Arkadaşımın bir dişi anne kedisi ve üç yavru kedisi var. Bir kaç gün önce iki erkek yavru kedi evden kaçmışlar, araya araya iki gün sonra bulmuş arkadaşım kedileri. Eve götürmüş ama anne kedi ve diğer kardeşleri olan dişi yavru kedi kaybolan iki yavru erkeğe tislayip saldiriyomus. Arkadaşım belki yabancı koku vardır diye iki yavru erkeği yıkamış ama hala anne ve diğer dişi yavru erkek kedilere saldiriyomus şu an evde savaş var diyor aynı kaptan yemek yemeyi bırakın aynı odada bile duramiyolarmislar. Yavru erkekler saldiriyomus hep dişiler tislayip saldiriyomus. Sizce bunun sebebi ne olabilir ya da birbirlerine saldırmamasi için ne yapmalı arkadaşım. Şimdiden tesekkurler

2 CEVAP

Gelyahron

Anne kedinin kokusu olan herhangi bir nesneyi yavrulara sürün veya anne kediyi tarayıp daha sonra yavruları tarayın. Bu şekilde kokuları karışırsa belki biraz daha sakin yaklasabilirler

Yanlış yazmışım erkek kediler saldirmiyor dişi yavru ve anne kedi saldırıyor ;D