Reyhanlı Su

Azra00

Son 2 gündür suyuma reyhan koyup içiyorum ve kedim ne zaman görse o da içmek istiyor. Normalde bardaktaki suya karşı aşırı bir ilgisi yok ama reyhan koymaya başladığımdan beri çok ilgisini çekiyor. su içimini arttırmak için ve ağız sağlığına da yararlı olduğu için ona da bazen reyhanlı su vermeyi düşündüm ama zararlı olup olmadığını internette de bulamadım. Zararını veya faydasını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

1 CEVAP

Gelyahron

Reyhan fesleğen nane suya eser miktarda salınım yaptığı için zararı olmaz