Acil!! Kedimin Gözleri Açıldı Fakat Beyazlık Var

Dkumss

Annesi 3 kediye doğum yaptı biri öldü biri gayet sağlıklı biri de bu fakat bunu hiç beslememiş gözleri kapalıydı veterinere götürdük bu çocuk bizi üzebilir dedi damla verdi gözleri açıldı fakat içi beyaz ne olduğunu bilmiyorum iştahsız zorla besliyorum şırıngayla dün kaka yaptı zeytin yağı içirdim ne sıklıkla vermem gerekiyor cevaplarsanız sevinirim.

12 CEVAP

Drawhel

Bence çok fazla zeytinyağı vermeyin, oda zarar olabilir.

Dkumss

Tamam teşekkür ederim

Dkumss

Normal de bu yavrucak tam bir aylık geç kalınmış ilgilenen kimse olmamış ben en kısa zaman da yine veterinere götüreyim

Milovat

Sonucun ne olduğuna dair bize de bilgi verebilir misiniz? Durumunu ben de merak ettim.

Dkumss

Tamamdır ????

Blychee

Göz sorunlarının çözümleri erken müdahalede çok basit hallediliyor, doğru damlayla görme sağlanıyor, çok göz tedavi ettim hepsinden sonuç aldım belki şu an doğru damlayı kullanmıyorsunuz arkadaşların dediği gibi başka bir veterinerle görüşerek daha iyi sonuç alabilirsiniz

Drawhel

Hangi vet. Götürüyorsunuz?

Dkumss

Kayseri ışık veterinere götürdüm

Drawhel

Bilmiyorum o vet. Ama köşkte sempatik vet. Kliniği var oraya götürmenizi tavsiye ederim. Çok ilgililer ve gerçekten çok iyi işler çıkarıyorlar. Ciddi bir sorun olabilir, diğer yavrucak gibi ona da bir şey olmasın.

Dkumss

Gözünün beyazlığının ne olduğunu biliyor musunuz

Milovat

Kornea iltihabı olabilir buradan bakınca gözleri bulanık görünüyor ama yeni acilmis olmasının da etkisi olabilir, bu konuda en doğru bilgiyi yine veterineriniz verecektir. Fotoğraftan çok da bir şey anlaşılmaz çünkü sadece tahmin yürütülür. Çok geçmiş olsun umarım bir an önce düzelir yavrucak.

Drawhel

Korkutmak istemem ama iltihaptan dolayı körlük de olabilir gözündeki beyazlık, vet. Görse iyi olur ama işte yeni açıldığı içinde olabilir bilemiyorum.