İsim Önerisi ?

pnariy

Kedimin adını Oscar koydum fakat hiç içime sinmedi sizce tipine en çok ne gider fikirlerinizi alabilir miyim ?

14 CEVAP

mishathecat

Niye bilmiyorum ama gözlerine bakınca Özgür diyesim geldi ♡ bu dışında Yoda, Zeref, Chuck (Çak)'ta hoş isimlerden

iidyl

böyle yemek içeren isimleri hiç sevmem ama bu minnağa bakınca aklıma pilav geldi neden bilmiyorum AKDKXPŞRÇFPZLAFLXLLWGLXPWLGŞZPSL

Esila46

Valla kedimin ismi belki 10 tanedir onu her şekil çağırıyorum. Çoğunluk çikolata, şokomel fındığım :D

Gelyahron

Mayamaş

Blychee

Erkek kedilerime piksel, yogi, sakız ve mocha isimlerini koymuştum fikir olabilir :)

Blychee

Hatta profil resmimdeki kuzucugum pumaya çok benzediği için (burda çok belli olmasa da) puma diye sesleniyorum . Sizinkini de çok benzettim bide tek seferde puma diye seslenmek aşırı hoşuma gidiyor

pnariy

Yaratıcı isimlermiş, teşekkürler.

pnariy

Gerçekten de pumaya benzer bir tipi var benimkinin.

NZI

Kahve/Coffee
Karamel

_claudia_

Snow ve dalin görüp çok beğendiğim isimlerden :)

Blychee

@Esila46 al benden de o kadar. Oğluşum, prensim, aslanım, sekerbalim, bal yumağım, kıymetlim, fındık farem, pamuk oğlum, beyaz kulak

derya1616

yama olabilir. komik isimlerde hosuma gidiyor benim varoş ta olabilir.tabi icine sinerse.

derya1616

yama olabilir. komik isimlerde hosuma gidiyor benim varoş ta olabilir.tabi icine sinerse.

pnariy

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim