Su Kabından Su İçmiyor

Gamzecs

Kedim su kabından su içmiyor sürekli çeşmeden içmek istiyor nasıl su kabına alıştırabilirim?

13 CEVAP

Milovat

Bizim iki çocuğun da su içme adetleri o kadar farklı ki mesela büyük olan akan suya ilgisiz ama su kabını şöyle bir sallamadan içmiyor, küçük hanım ise sürekli taze su istiyor. Suyu doldururken görürse gelip içiyor görmezse içmiyor, gerçi çok susarsa o da içiyor. Evde ben yokken bu ulvi görevi halledecek bir kardeşim olduğu için çok şanslıyım gerçekten anlatırken fark ettim ki bizimkilerin huyu da garipmis djfkskf

Ozge00

Şelale alabilirsiniz, Su sebili de deniyor. Su akıyor sürekli yani cesme görüntüsü oluyor.

Milovat

Kediler içgüdüsel olarak duran sudan su içmeyi reddedebiliyor, doğaları geregi kendilerini böyle koruyabiliryorlarmış. Bu muhtesem değil mi?! Ve deniz suyu de icebiliyorlarmis, tuzu filtreleyebilme özellikleri varmış djjdkdfj neyse sorunuza gelirsek isterseniz sürekli olarak suyunu tazeleyebilirsiniz tabii bu sürekli evdeyseniz mümkün olur. Suyu doldururken görünce gelip içiyorlar genelde ve bir yerde de su ihtiyaçlarını normalde yiyeceklerinden karşıladıklarını okumuştum.

Ozge00

Benimki de aska akan sudan icmez. İlla tabak, bardaktan falan icer. Sudan aşırı korkuyor. Kediden kediye değişiyor demek ki.

Gamzecs

Sürekli tazeliyorum ama çok inatçı bir çocuğa sahibim sanırım :d belki kap hoşuna gitmemiştir diye 3 tane su kabı değiştirdim kokluyor suyu ama dilini bile sürmüyor

Milovat

Suyu koklayıp, pati attıktan sonra içmeye başlayabilir :D ya da isterseniz siz bir kaç damla ağzına sürün öyle de içmeye başlayabiliyorlar skdkksf su konusunda kendilerimi çok zorladığım için her türlü yöntem mevcut djfjd

Gamzecs

Yok valla illa akan su olucak onun için qöwğdöpsmd başka türlü içmiyor hatta su kabına alışsın diyr musluktan hiç su vermedim susuzluktan ölse yine de kaptan içmiyor çok tuhaf yani xslwğöwpdkdp

Ozge00

Su sebili ise yarar bence hatta internette kendin yap projeleri de var. Benimki icse yapacağım ama içmiyor çocuk :D

Milovat

Alfa erkek demek ki djjdjd ya onun dediği olur ya da onun dediği olur çok tatlı ama ahha

Iskocsem

Kedinizin su içmesini sağlamanın 10 yolunu öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Gamzecs

Umarım içer ondan

Gamzecs

Skpwöpddx

Gamzecs

Su içiyor hemde çookk ama kabından değil çeşmeden içiyor