Lütfen Acil Yardım Edin

Kedim 5 aylık sokak kedisi.Günlerdir hatta sabah bile hiç sıkıntısı yoktu.Bir anda bağıra bağıra miyavladı her yere ama her yere dışkısını yaptı ardından 3 kere kustu şimdi gayet normal.Veterinerimiz de şuan kapalı.Ailem bana karşı çok sinirli.Daha 17 yaşındayım, kediyi zorla başka birine vericez vesaire diyorlar. her şey için endişe içindeyim.Ne yapacağımı da bilmiyorum.Başka bir kedimiz daha var onun 1,5 yıldır hiç böyle bir problemi olmadığı için tüm suçu bu yavrucağızda buluyorlar.Lütfen bana yardım edin beni bilgilendirin bana yardımcı olun

18 CEVAP

Annem le konuştum annem sinir halinde öyle bir şey dediğini kedinin aslında bir suçu olmadığını söyledi yani kısaca şuan sakinleştiğini için bana hak verdi şuan ki tek sıkıntım eğer bitkiden zehirlendiyse sağlığını aşırı derecede tehtid eden bir durum mu ortaya çıkar

Kedim 5 aylık diğer kedime de bana da alıştı ailem de sinirlendikleri için öyle bir şey dediklerini söylüyorlar.Kediyi başkasına verme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır