Kilo Problemi

Miyumiyuu

1 yaşında yaklaşık 2 ay önce kısırlaştırdığım kedim nedense hiç kilo almıyor, şu an 2.5-3 kilo civarı biraz uzun boylu olduğu için daha zayıf görünüyor gözüme, kilosu normal mi sizce?

1 CEVAP

Sulekaya111

Benim kedim de 1 buçuk yaşında kısır 3.500 kilo zayıf görünüyor her gören neden bu kadar zayıf diye soruyordu. Boyu uzun olduğu için öyle olduğunu düşünüyorum . Veterinerimiz kilosu iyi hatta hafif göbeği var desede karın boşluğunda çukur fazla geliyor bana. Bi ara o kadar çok kafaya takmıştım ki sokaktaki kediler daha şişman geliyodu gözüme üzülüyordum kedime. Sağlığında yemesinde bi sorun yoksa takmayın ilerde hantallasirlar zaten kiloda alırlar