Kedim Geceleri

mey005

Kedimiz geceleri yalnız kalıyor. Banyoda kum ve maması var. Koridorda oyuncakları var. Kendi kapılarımızı da kapatıyoruz. Geceleri bu şekilde yalnız kalmasında sakınca var mıdır?

6 CEVAP

Selinbuyukcam

Neden bunu yapıyorsunuz anlamadım ?

Ozge00

Bu kediye iskence. Mama kabinin banyoda olmasi cok sağlıksız. Kedi zaten dört duvar arasında kalıyor bir de siz alan kısıtlıyorsunuz bu da kediye yapabileceğiniz en kotu şeylerden biri

mrvargc

Siz kendi yemeginizi suyunuzu banyoda mi yiyip iciyosunuz?

Ozge00

Sadece gece yapıyor bunu herhalde ama yine de sacma yöntem. Nedeni ne olursa olsun banyoda mama olmaz

ZehraBulutt

Siz tuvaletinizi yaptığınız yerde yemek yer misiniz, peki bu hayvanın günahı ne hem sizin hem kendi tuvaletinin olduğu yerde yiyip içiyor. Eviniz müsait değilse hayvan sahiplenmeyin bir zahmet.

Bikedi

Belki geceleri evdeki kablolari filan ellemesin diye kapatiyordur. Ben de bazi odalari kapatiyorum cunku kaplolari kopariyor elektrik carpabilir. Ama kendi odami acik birakiyorum yanimda yatmayi seviyor. Ama diger yorumlara katiliyorum mama kabini en azindan koridora koyabilirsiniz.