Kedilerin Camdan Dışarı Yı İzlemesi

kaanpolat

Merhaba 4 aylık bir dişi kedim var ve sık sık camdan dışarıyı izliyor kapı açıldığında kapıya koşuyor kızgınlık döneminde olabilirmi

4 CEVAP

Bikedi

Hayir kizginlik donemi icin cok erken. Hayvancagiz disariyi izleyecek tabi ne yapsin:) disarida ilgisini ceken cok sey var. Henuz dunyayi yeni kesfediyor. Kapilardan da kacmaya calisir hepsi meraktan. Evini sevmedigi anlamina gelmiyor

Milovat

Dhjdjsdn kızan değil bu merak :D bir insan gibi düşünün bunu bebeklerin her şeyi alıp ağzına götürerek, bir yerlere çarparak yeni şeyler keşfetmesi gibi. Kediler sese çok duyarlı hayvanlar bu yüzden dışarıdaki çocuk, araba vs. Sesleri dikkatini çekiyor ve izliyorlar. Evin her yerini kesfettiginde kapalı kapılar ardına sıra geliyor ve bu silsile böyle devam ediyor. Kizana girdiği zaman sesinden ve gecesinden anlarsınız merak etmeyin :D

Ozge00

Pencereye file yaptırmayı unutmayın, düşebilir

ayays

Tamamen merak.
Dünyayi yeni keşfediyor. İnanın kızgınlık olduğunda anlamamaniz mümkün değil :)

Ayrıca geçen @iidyl arkadaşım bir başlık açmıştı o geldi, lütfen camlara tel, örgü her neyse mutlaka takın. Kaçıncı katta olursanız olun..