Kedimin Ateşi Mi Var

Tengu

sabah veterinerimiz bi daha anüsünde kan görürsen getirirsin demişti zaten pazartesi günü rabdevumuz var ama bana ateşi var gibi geliyor patileri ve burnu normal kulakları sıcak gibi hissdiyorum acaba havalardan mıdır yada daha önce hiç dikkat etmediğim için mi bana öyle geliyor kedimin ateşi olduğunu nasıl anlarım?
gündüzleri hava sıcak oduğu için yatıyor akşama doğru hava serinleyince deli gibi koşuşturuyor halsizliği de yok gibi

4 CEVAP

ayays

Uyanıkken burnunu kontrol edin nemli ise sorun yok.
Benim kızında kulakları sıcak şimdi baktım da. Oğlumun da öyle hatta. Ateşi olunca anlaşılıyor. Vücut ısısı bile dikkat çekiyor.

Tengu

evet burnu uyanıkken nemli çok teşekkürler içimi rahatlattınız:)))

Tengu

bu arada bugün kakasını özellikle inceledim kan yoktu ve poposunda da kan yoktu çok şükür

zerenozkaya

Benim kızımın ateşi varken kulakları ve patileri sıcaktı evet,burnu da kuruydu ve buna ek olarak içe doğru bükülerek yatıyordu sanırım sıcaklığını korumak için yaptığı bir davranış.Ayrıca yüksek ateşten dolayı arka ayaklarında güçsüzlük de görülmüştü bu tarz belirtiler varsa ateşi olabilir