Kedileriniz Havalar Yüzünden Sizden Uzaklaşıyor Mu?

iidyl

öncelikle merhaba.. başlıkta sorunu belli ettim direkt konuya gireyim. luna geldiğinde zaten hazirandı, yani yine yazdı ama havalar bu kadar sıcak değildi. kendini sevdirir temastan rahatsız olmazdı.

havaların iyice ısınmasıyla birlikte geceleri klimayı açmaya başladık ve luna bununla birlikte annemlerin odasından ayrılmaz oldu. klima o odada ve kapılarını açık tutup koridoru kapatıyorlar böylece benim odam da soğuyor.

geldiği günden birkaç hafta öncesine kadar her gece benimle birlikte mırıl mırıl uyuyan kızım artık geceleri benden kaçıp annemlerin odasına girmek için çıldırıyor, kapı kapalıysa da yerlerde uyuyor. annemlerinki kadar serin olmayan odamdan sürekli kaçmaya çalışıyor zerre yakınlık kuramıyorum kızımla.

bugün tam 4 aylık oldu, karakteri oturduğu için böyle olduğunu düşünmek istemiyorum çünkü istisnasız her şeyiyle ben ilgileniyorum ve o gidip annemin yatağında uyumak için çıldırıyor yani şaka gibi. sizce sıcaklardan mıdır? bunalıyor o yüzden yerlerde uyuyor olabilir mi?

çok teşekkür ederim şimdiden, iyi geceler hepinize.

16 CEVAP

iidyl

keyiflerine düşkün olduklarını biliyordum ama bu kadarını tahmin etmemiştim.. gece yerde uyumasına kıyamayıp kaldırdım kucağıma aldım iki mıncırıp yatağıma koydum 2-3 dakika sonra kalktı geri yere gitti. kedim kalbimi kırıyor desem inanır mısınız :D

ayrıca evet her kedinin karakteristik özellikleri var ve şansıma bana keyifçi şımarık minnak bir kız çocuğu denk geldi. her haline aşığım, umarım tüm dostlarımızın upuzun sağlıklı ömürleri olur :))