Kızana Girmiş Olabilir Mi

venniee

5.5 aylık erkek kedim kızana mı girdi? Durduk yere yüksek sesle kendi kendine koridorda miyavlayıp duruyo. 8 aylık olduğunda kısırlaştırılıcak fakat şimdiden koku bırakmasından korkmaya başladım.

3 CEVAP

iidyl

6 aydan itibaren kilosu uygunsa kısırlaştırılabiliyorlar aslında. veterinerinize danışmanız en sağlıklısı.

ayrıca davranışları aşırı tuhaf geliyorsa muhtemelen kızana girmiştir, bambaşka varlıklara dönüşüyorlar çünkü o zamanlarda.

Ozge00

Olabilir. Herhangi bir sağlık sorunu yoksa muhtemelen kizandir. Erken de girebilirler sorun yok.

venniee

6 ay gibi olunca bi hormonunu az salgılıyormuş o yüzden en ideali 8 diye okumuştum bi veteriner sayfasında. Sadece bağırıyor başka hareketi yok ya