Kedi İç Parazit

Kedimi üç dört gün önce sokaktan sahiplendik iç ve dış parazitlerini yaptırdık.İç parazitini yapalı iki güm oldu ve kakasında ve poposunda ölü iç parazit bulduk bu durum normal mi ? İç parazit kaç günde etki eder ve tamamen biter

3 CEVAP

sforselin

İlacın etkisiyle döküyor zaten. Kakasını incelemenizi tavsiye ederim. Bazen tekrar etmek gerekebiliyor parazit tedavisini.

buseekucukgol

benim bildiğim yani veterinerin aşıdan sonra dediği şey; kakasında beyaz pirinç tanesi gibi şeyler görebilirsin, parazit döküyor demek oluyormuş. sanırım kedinizde parazit vardı iyi ki aşı yaptırmışsınız

cerencitak

normal veteriner uyarıyor zaten görebilirsin diye endişelenme