Reflor

senabayazt

kedimin 2 haftadır dışkısı yumuşak mama değiştirmeye başladım fakat tam olarak geçmedi poposunda uzunca kaka kalıyor sadece kaka fakat iç parazit olma ihtimali var mı yoksa hafif ishal olduğunda böyle olması normal mi.ve yarın reflor vereceğim nasıl kullanmalıyım çok sıvı ishal değil yoğurtla karıştırıp verebilir miyim

4 CEVAP

Sudeckmkc

İshal kediye yoğurt peynir ve yaş mama vermekten kaçının tavuk haşlayıp onunla beraber verebilirsiniz belki

Gamsem

Bana veteriner refloru günde 4/2 olacak şekilde kullanmamı söyledi suyuna katıp veriyordum ben .birde kedinize çeşme vs suyu vermeyin içme suyu verin geçmiş olsun

Ayseenur10

İç parazitini en son ne zaman yaptırdınız? Kakasını biraz inceleyin yeni yaptığı zaman. İshalin tek sebebi iç parazit değil başka bi şeyde olabilir dikkat edin

senabayazt

yoğurt probiyotik aslında bi tatlı kaşık ev yoğurduyla versem bi paketi ikiye bölüp olur mu ki