Kedi Antibiyotiği

Kedimin patisinde bir kesik oluştu ve veterinere götürdüm içinden 2 küçük parça cam çıkarttı. Ateşine bakıp ateşi olduğunu söyledi enfeksiyonu olduğu için antibiyotik ve ağrı kesici vurdu. 1 hafta getirmem gerektiğini söyledi ancak ameliyat oldum ve kedimi götüremedim. Veterinere defalarca yazdığım halde ilacın adını vermedi. Kedimin ateşi var, iştahı yerinde yaş mama, kedi pudingi, kuru mama yedi. Oyunda oynadı ama yinede korkuyorum.

4 CEVAP

kubraturan

Veterinerinizi arayın. Başka biri götürebiliyorsa götürsün bence.

ayays

Sormanız halinde size ne cevap verdi?
Başka bir hekim ile gorusun

Ne yapmam gerek veterinere goturemiyorum ameliyatlı olduğum için..

zerenozkaya

Antibiyotiğin adını almanız işe yaramaz ki.Eczaneden alamıyorsunuz,evcil hayvanlar için de reçete gerekiyor.