Yaş Mama Tarifleriniz Var Mi?

Bikedi

Kedime surekli kuru mama vermek istemiyorum. Hafta da 2 kez kendim mama hazirlamak istiyorum. Yas mamalarin icinde kim bilir neler var. Bu gun tavuk, havuc ve pirinc hasladim. Soguyunca yogurtla karistirip verdim. Bayilarak yedi. Sizin de degisik tarifleriniz varsa paylasirsaniz cok sevinirim????

2 CEVAP

ygmrtzl

ben yarım kilo ciğer, küçük boy patates, yarım havuç ve bir avuç pirinci haşlayıp rondodan geçirip veriyorum. fazlalığıda bozulmasın diye buzluğa koyuyorum. ciğer yerine tavuk eti dana eti vb. kullanabilirsiniz ciğeri sürekli vermek iyi olmayabilir. (suzionline instagram sayfasında öne çıkanların sonlarına doğruda tarifler var isterseniz oraya göz atabilirsiniz.)

Bikedi

Cok tesekkurler tariginizi deneyecegim