Kediler Yakalama Oyunu Oynamayı Biliyor Mu

mamacat

Kedimle böyle bir oyun oynuyoruz. Baya kaçıyor, beni yakalamaya calısıyor, bekliyor falan. Ama dedim acaba oyun olduğunu gerçekten anlıyor mı, yoksa rahatsız olmuş mudur? Gerçi şu an ayaklarımın dibinde uyuyor, korktuğunu düşünmüyorum hiç ama yine de sormak istedim. Kedisiyle yakalama / saklambaç oynayanlar var mı?
Kedim dört aylık bu arada.

7 CEVAP

Firfir1

Yok oyun olduğunu anlıyolar merak etmeyin saklambaç falan seviyo kediler ❤️

Firfir1

Büyüdükçe oyunu bırakıcak zaten şimdi oynayabildiğiniz kadar oynayın

ayays

Ahhhh anlıyorlar evet oyun olduğunu, sizi de annesi zannediyordur o yüzden korktuğunu hiç düşünmüyorum, tadını çıkartın :)

sforselin

Biz de oynuyoruz. Ben peşinden koşuyorum, koşup saklanıyor. Sonra kaçıyorum deli gibi koşuyor arkamdan. Tabii ki ondan önce yoruluyorum. Devam ettirmeye çalışıyor falan. Anladığını düşünüyorum yani. Saklambaç zaten favorisi. Bulunca çıldırıyor kmkbbj

Bikedi

Evet benimki saklambaci cok seviyor. Beni bulunca hopluyor sonra ben saklanirken bekliyor tekrar beni buluyor .... Ayni zamanda oglumla da kovalamca oynuyor. Once o oglumu kovaliyor sonra oglum onu kovslasin diye kaciyor bu boyle nefes nefese kalana kadar devam ediyor.

mamacat

İyi bari çok sevindim, evet gerçekten seviyor, eğleniyor gibi duruyordu. Yine de emin olayım dedim :')

mamacat

Çok teşekkür ederim hepinize cevapları için. Kedilerinizin tüyü kadar ömrü olsun :')