Yavru Kedim İcin Pro Choice 38 Mi Reflex Mi?

Aylin9995

Merhaba yavru kedimiz bu iki mama arasinda kararsiz kaldik. Ben pro choice daha iyi olabilir diye dusunuyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

8 CEVAP

Ozge00

Bence ikisi de birbirinden farksiz. Onermem.

Aylin9995

Hangi marka onerebilirsiniz peki?

Ozge00

Mystic,felicia en uygunu sanırım.

Ozge00

Golosi kullandik o da iyi, 20 kg satiliyor cok cok uyguna geliyor. Benim kedim 1 ayda 1 kg yiyor mesela, bu bize 1,5 yil gider.

yusufsaygin2

İki mama da içerik olarak yarardan çok zararlı.
Mystic mama şu an aşırı ilgi görüyor, yerli üretim olduğundan fiyatı uygun ve içeriği de fiyatına göre oldukça iyi.

Ozge00

Bende sipariş ettim bekliyorum :D Felicia da iyiydi ama et yoktu evde düzenli et vermek lazim. Golosi de iyi ama 20 kg şeklinde satılıyor yani numune de vermiyorlar o yüzden biraz riskli. Mystic de iyi duruyor, kedim tavukluyu cok sevdi ondan devam edeceğim

Aylin9995

Mystic markasini duymustum onu arastirayim bende o zaman. Cok tesekkurler :)

Ozge00

Filtre kismina Mystic yazarsanız kullanici yorumları çıkıyor veya sorular