Sanırım Deterjan Yaladı!!! Acil

Zukooo

Bebiş mutfağa girmiş biz görmeden (eliyle kapıyı aralayıp açıyor) ve tezgahın üzerindeki peyniri yerken lavabonun içine düşürmüş. Ordan yemiş peyniri ala lavabo köpüklüydü. Sanırım deterjanı da yaladı. Bilmiyorum. Ne yapmam lazım. Veterinerimizin bugün izin günü.

6 CEVAP

Esila46

Yoğurt yada kefir yedirin.

dilaraxx

Biraz bekleyin kusma yoksa sıkıntı olmaz. Fakat yoğurt falan yedirin 1 2 kaşık felan.

yusufsaygin2

Arkadaşların dediği gibi, yoğurt veya kefir yedirin. Ama çok iyi gözlemlemeniz lazım, zehirlenme geçirmesi olası.

Ozge1

Yoğurt iyi gelir severek yiyorlar zaten çok deterjan yalamış olduğunu düşünmüyorum kokusundan dolayı

Nazaarnry

Kusma yoksa bir şey olmaz

maalesef benim kedim de gözle kas arasında deterjanlı suyu devirmiş, çok endişelenmiştim ama veterineri kokusundan dolayı yalamaz dedi. umarım bir şey olmaz kedinize