Kulak Arkası Yarası ?

Selinbuyukcam

Görseldeki gibi kırmızı noktayı kaşırken oluşmuş tırnağıyla veterinere sormuştum şimdide uç kısmı göründüğü gibi yara olmuş tüyleri o kısımda zaten azdı ama biraz dökülmüş gibi geldi veterinerime sordun ama pazar olduğu için yarın yanıt alabilirim mantar gibi bir durum olabilir mi ? 1 hafta sonra şehir dışından doneceğim ancak kötü bir durumsa ailem götürecek sizce ne olmuş olabilir ne uygulayabilirler ?

2 CEVAP

yusufsaygin2

Kaşırken ufak bir kaza olmuş gibi geldi bana.

Ozge1

Piresi varsa hızlı ve sert kaşıyabilir. İç dış parazit aşılarını yaptırmadıysanız kontrol ettirin derim