Kedimin Dudağında Siyah Nokta

yarenmizrak

Merhabalar. Bugün kedimin üst dudağında yara gibi bir şey fark ettim. Siyah bir nokta gibi. Bugün veterinerimiz kapalı olduğu için gösteremiyorum da, bu nedir acaba? Endiselendim bayağı.

4 CEVAP

iidyl

cok endiselenmenize gerek yok acelesi yok ama veterinere goturmenizde fayfa var

yusufsaygin2

Pamuk ve su yardımı ile silmeyi denediniz mi?

Nazaarnry

Endişe yaratacak bir durum oluşturduğunu düşünmüyorum ama içinizin rahat etmesi için telefonla veteriner kliniğini arayıp sorabilirsiniz

yarenmizrak

Pamukla almaya çalıştım da gelmiyor. Kedi aknesi olmasından şüphelendim ama hiç karşılaşmadım bilmiyorum akne midir.