Kedimin Kusmuğundna Parazit Geldi

rest61

merhaba arkadaşlar. sokaktan 2-3 aylık yavru bi kedi bulduk 1 haftadır bakıyoruz. evde azıcık bir rüzgar yediğinde dilini dışarı çıkarıp fena öksürüyor. bizde onu sıcak tutmaya çalışıyoruz. bugün kedimiz kustu ve içinden beyaz incecik bir kurt çıktı. vetriner götürmden önce yapmamız gereken bildiğiniz birşey var mı?

5 CEVAP

Ozge00

Düzenli parazit aşıları yapılıyor kediye. Ondan yaptirmaniz lazim.onun harici karma gibi önemli bir aşı da var. veteriner sizi bilgilendirir zaten.

Ozge00

Gitmeden once yapmanız gereken bir şey yok direkr götürebilirsiniz

Merzela

Direk veterinere

Ceyday

İç ve dış parazit aşılarını yaptırın bence ondan kaynaklıdır.

begumasli00

iç-dış parazit yaptırın mutlaka bazı belediyelerin hizmeti var sokak hayvanlarına yardımcı oluyor size onun dışında sokak hayvanı olduğunu söylerseniz veterinerler de yardımcı olabilir