Acil Yeni Yavru Sahiplendim

afindas

sonunda bir yavru sahiplendim 2.5 aylık 10dk önce evimize getirdi sahibi önceki sahibine sevdiriyor ama şu an çok tedirgin bize yaklaştırmıyo kendini devamlı hıslıyor sizce bu alışma süreci ne kadar uzar ve daha hızlı alışması için ne yapmalıyım

24 CEVAP

afindas

bugün sadece uzaktan ara ara yanında duruyorum yarınki ahlakına göre oyun oynatmayı denerim gelişmeleri sizlere aktaracağım.teşşekür ederim herkese

afindas

teşekkür*

Ozge00

Benimki ikinci gun alismisti. İlk gun saklandı hep, gece uyuyamadım bile çünkü miyavlayip durdu. Yani miyavlarsa endilenmeyin

afindas

@Ozge00 sizinki de hıslıyor muydu 1 metre yakınına yaklaştırmıyo bizi bir de yaş mamayla kandırayım mı

afindas

up up

afindas

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM İNŞALLAH EN KISA SÜREDE ALIŞIR

Aysun123

Üstune gitmeyin 1 gun sonra bile size yavas yavas yaklasicaktır .

afindas

up up

yusufsaygin2

Soruyu uplatacak bir şey yok. Gereken cevaplar verilmiş, üstüne gitmeyin zamana bırakın. Her saat başı gerek yok yani upa.