Pro Plan Vs Royal Canin

Kediperi

Merhaba, kedim 6 aylik olana kadar Royal Canin Kitten'la besledim sonra hakkindaki kotu yorunlari duyunca Pro Plan Kitten'a gectik. Gecer gecmez tuy dokumu ve dıskısında ağır kokular olusmaya başladı. Ek takviyeler ,hergun duzenli tarama ve temiz su dahi işe yaramadı. Daha fazla arttı. Yeniden Royal Canin'e dönsem mi, yada baska mama öneriniz var mı içerik okumada biraz bilgisizim

7 CEVAP

yusufsaygin2

İkisi de içerik olarak yetersiz mamalar. Size önerebileceğim mamalar;
Acana, Orijen, N&D, Fitmin, Bozita, Mystic.

Zynpkck

Bütçeniz uygunsa nd alın yoksa matisse sanabelle ve golosiye bakabilirsiniz

Bikedi

Kedimde royal canin de tuy dokumu oldu. Proplani da hic sevmedi zorla yedi. Mydtic kullaniyorum birkac gundur. Memnun kalirsam devam edecegim. Kalmazsam nd deneyecegim

yusufsaygin2

Sürekli olarak iki mama karıştırmak zararlı olabilir. 2-3 ayda bir mama değişikliği yapabilirsiniz ama. 2 ay ND, 2 ay Acana, 2 ay ND, 2 ay Acana gibisinden.

Ceyday

Bende proplan yavru kedi mamasını kullanıyorum sahiplenmeden önce ona alıştığı için proplan ile devam ediyorum herhangi bir tüy problemi olmadı sadece stres yapınca döküyor,mamaya alışmadığı için tüy döküyodur,

Kediperi

Cok tesekkur ederim, peki Acana ve N&D karistirip verenler varmis bende oyle yapmalimiyim

Kediperi

Yaa,hic boyle dusunmemistik veterinerde normal oldugunu soyledi ama pekte normal gibi dgil :( simdi yonlendirmelerle deneyecegim insalah ise yarar hem onun sagligi icin hemde bizim tuyden delirmememiz icin :p cok cok tesekkur ederim