Arkadaşlar Kedim Bazı Sabahları Kolumu Böyle Isırıyor Ve Ayaklarıyla Masaj Yapıyor

Gulsahkkose

(Kedim 6 aylık erkek tekir bütün aşıları tam )neden böyle yaptığını bilen var mı acaba

3 CEVAP

Ozge00

Bu sizi sevdiğinin bir göstergesi, hele o masaj. Genelde anneden erken ayrilma durumunda yapılır. Mutluyken yaparlar yani endiselenmenize gerek yok :)

Gelyahron

Bu hareket bir müddet sonra çiftleşme hareketine dönüşüyor. Kolunuzu çekince kızıyor ve geri gelip tekrar yapıyorsa içgüdüsel çiftleşme hareketidir

Blychee

Eğer ağzına alıp hafif ısırıyorsa sevgi gosterisidir