Kedimin Kuyruğundaki Siyah Şeyler?

tippaa

Kedim ikinci kez tras oluyor 2-3 ay öncesine kadar kuyruğunda bunlar yoktu baska hicbir yerinde bir sorun yok ama bugun tras olduğunda bu siyah şeyleri gorduk ve ne olduğunu anlayamiyoruz. Pire de degiller, yardımcı olur musunuz Kalın Yazı

3 CEVAP

Gelyahron

Fotoğraf cok net değil ama derinin üstündeyse mantar olabilir. veteriner görse daha sağlıklı olur

nilayy24

Konuyla ilgili bilgim yok ama kedilerin traş edilmesi önerilmiyor

ZehraBulutt

Mantardan ziyade yağlı kuyruk olma ihtimali daha yüksek bence, benim iki kedimin de böyleydi kuyruklarının dip bölgesi kısırlaştırmadan önce.