Kediler Virüs Kapsa

ozleeemklllc

köpek korana aşısı görmüştüm ama kedi yok acaba bize kapsa ona bulaşsa ne olur merak ettim virüs artıyo çünkü:(

7 CEVAP

Ozge00

Sanirim siz kapsaniz ona bulassa diyorsunuz? Öyle vakalar olduğu söyleniyor ama bilmiyorum bende pek. Değildir umarım

derya1616

kediden bize geçmiyormuş.bizde kediye gecebiliyormus diye duymustum veterinerimizden.ama siz bağışıklıgini guclendirin kedinizin .bünyesi kuvvetli olursa eminim ne olursa olsun daha kolay atlatır.

Anonymus552223

O korona baska korona. Kedilerde de var ama cesiti baska. Bize bulasmiyor

Yuusuft

Kedi koronası insanlara bulaşmıyor endişe etmenize gerek yok

Ceyday

Kedi koronası var,insanlara geçmiyor kedilerden,ama İtalyan bilim adamları geçenlerde açıklamış ,bizden kedilere ve köpeklere geçebiliyormuş o yüzden kedisi köpeği dışarıda gezen varsa çıkarmasın derim

ozleeemklllc

ben de yok zaten ama aynen ben kapsam ona ne olur diye düşündüm sadece

ozleeemklllc

onlardan bize geçmediğini biliyorum bizden onlara geçse ne olur demek istedim ölümcül sonuçları olabiliyor çünkü