Kedimin Mama Markasını Değiştirsem?

aras0

Kedimin yaş mamsını değiştirirsem ishal olur mu? Petshop çok uzak buraya aşırı eriniyorum.Normalde Matisse kullanıyordum fakat şuan evde nd ocean balıklı konserveden var yetişkin için olanı.

4 CEVAP

Ozge00

Yas mama cok önemli değil ben aldığımda farklı mama alıyorum. Sık sık değiştiriyoruz ve kedinin ishal olma gibi bir durumu da olmadi. O kuru mama icin gecerli bence daha cok. Yas mamayı olabildiğince çeşitli vermeye çalışıyorum

Ozge00

Bir hafta nd alırsam, bir hafta nutri alirim mesela. Değişiyor, şimdiye kadar da sorun olmadi. Hatta sıkılmasini önlüyor diyebilirim. Benimki cok çabuk sıkılır ayni seyi yemekten

aras0

mamasını*

aras0

Çok teşekkür ederim ya petshop çok uzaktı teşekkürler ^°^