Kediyi Bahçede Beslersek Ne Olur

Ben kedi alacağım ve bahçede beslenmek istiyorum bu konuyu araştırıyorum

7 CEVAP

Ozge00

Bence güvenli olsa bile dogru olmaz. Bunun kışı var yağmuru var kari var. O zaman bahcede olmak kötü olur. Hem neden bahçede bakmak istiyorsunuz ki evde de bakılabilir

Ayseenur10

Evet başka kedilerle köpeklerle kavga edip yaralanıp gelebilir, hastalık kapıp gelebilir

Ozge00

Bahçede beslenir de sokak kedisi beslenir. Evde büyümüş veya cins bir kedi bahcede olmaz. Eğer sokaktan veya barınaktan sahiplenecekseniz olur ancak

Ozge00

Bahceniz güvenli mi yani çıkıp gidebilir mi ordan?

Seymaaacaan

Yavru iken bahçede bakmak doğru olmayabilir büyüyünce hem eve hem dışarı alıştırabilirsiniz sabah dışarıda gezer akşam olunca karnı acıkınca vb. Eve gelir

zimmer

Bahçede besleyebilirsin. Bence güzel olur. Hem özgür hem de yemeği var ne ala :)

Blychee

Böyle bir niyetiniz varsa bence küçük bir kedi değil bir tık daha kendini kollayabilecek en azından 4-5 aylık kedi sahiplenin en iyisi