Acill Kedim Bant Yuttu

ozgesahinn

Kedim bi parmak uzunluğunda bant yuttu cerrahi bi işlem gerekir mi yoksa dışkısıyla çıakr mı nefes alıyor sorun olur mu daha yeni yuttu

13 CEVAP

Veterinere götürüp kusturucu bir enjeksiyon yapılması gerekir.

ozgesahinn

Beklemeden götürdüm hemen kusturucu bi iğne yapıldı ama çıkarmadı iki gün yaş mama vereceğim sadece bi tane de ilaç yazdı çıkartacakmış sorun yaşayan olursa diye açıklayayım burdan dedim ben götüreli yarım saat olmuştu en kısa zamanda götürün bu bile fazlaymış

ozgesahinn

Kustu ve çıktı arkadaşlar umarım başınıza gelmez hala bitkin durumda

Yusufsal

Cerrahi yöntem gerektirebilir.

Kıyamam....Geçmiş olsun.

Badems

Dikkat etmek lazim, ne bulurlarsa yiyorlar. Benimki kedi oltasinin ipini koparmisti, yetmemis bolmus ve yemisti. Tuvaletinde yesil ip diskilari arasinda kopru gorevi gordugunde anlamistim. Cok gecmis olsun

dollfacepersian

Hakandeniz bunun ırkla ne alakası var ? Benim safkan iran kedimde yabancı cisim yuttu kaç defa. Sizin British longhair kedinizde yaramazlık yapabilir,yabancı cisim yutabilir.
Yaptığınız şey ırkçılığa giriyor bu arada.

Nayeli

çok geçmiş olsun:((((
bir de bir kere arkadaşım anlatmıştı. popodan sarkan birşey olursa asla kendiniz çekmeye çıkarmaya çalışmayın diye...biz çekerken, iç organlarda neler oluyor bilemeyiz diye....

ozgesahinn

Sağolun arkadaşlar daha iyi kendine gelmeye başladı kaşla göz arası ne bulursa yiyor artık çok daha dikkatli olacağım

hakandeniz

kedinizin cinsine özge hanım

ozgesahinn

Tekir kedi

hakandeniz

onlar evet yapıyor bole seylerr..

ozgesahinn

Kedi bunlar sonuçta yabancı cisimlere karşı merakları var, cinsi önemli değil. Sanırım Hakandeniz tekir kedilerin sokaktaki davranışlarından dolayı böyle bir yargıya kapılmış onu da düzeltmiş olduk bizim elimizden gelenden fazla dikkatli olmamız lazım özellikle küçükse başka yapacak bir şey yok.