Arkadaşımın Kedisi¿?

Caramels

Arkadaşımınsa benim gibi calico kedisi var kendisinin kedisi 1,5 yaşında. Onun bir akrabasının da scottish fold kedisi varmış benden rica etti internetim yok bakıp mesaj atarmısın diye. Bu ikisi (calico-scottish fold) çiftleşebilir mi?

6 CEVAP

ayays

Yemin ederim şu doğal ortam güvenli değil diye her yerde sokaktan can sahiplenin diyoruz ama bazı sahipler sokaklar kadar tehlikeli.

Kedi mi kurtarıyorlar, soy üretim tesisi mi kuruyorlar belli değil.

Drawhel

Allah Allah bak sen şu işe yaav, cins kedi ciftlestirip ücretsiz sahiplendiren gördünüz mü? Onu da geçtim bu hayvanların genetiksel hastalıkları oluyor cinsine bağlı, hadi bunuda geçiyorum bakın, anne kedi çok yıpranacak, belki doğan yavrular ölü doğacak, anne kedi kısır olmadığı için meme kanseri, rahim kanseri olacak bir sürü sorun... Kedisini seven bir insan bu zulmü yapmaz. Eğer bilmiyorsa konuşun, biliyorsa sorun zaten.

Ozge00

Çiftleşir de gerek yok yani neden? Bence kisirlastirmanin öneminden bahsedin arkadaşınıza

iidyl

şu bi arkadaş ekolüne şahit olmaya bayılıyorum JSKFXPALGŞXPWLGLDLS

Drawhel

Ciftlestirip napicaklarmis?

Caramels

Drawhell valla bende bilmiyom sor dedi sordum sadece