Kedim Artık Hiç Bizimle İlgilenmiyor

Seymaaacaan

İkinci kediyi sahipleneli 4 gün oldu birinci kedim artık hiç bize pas vermiyor kucağımda asla durmak istemiyor onunla oynadığımda garip sesler çıkarıyor acaba diğer kediyi kıskanıyor olabilir mi ikisinede eşit ilgi göstermeye çalışıyorum ama gözü hep onda sürekli böyle mi olur yoksa geçici bir durum mu (biri 2 buçuk biri 2 aylık)

3 CEVAP

sforselin

İlk kediye başta daha çok ilgi göstermeniz gerekiyor diye biliyorum.Onu da bi deneyebilirsiniz.

ygmrtzl

evet kıskanıyor olabilir

ayays

Şah 4 gün çok erken bir süre. Ortalama 1ayda her şey normale dönüyor normal şartlarda. Bizde öyle oldu.