Kedilerde Tik Olur Mu?

Drawhel

Kızım hızlı hızlı nefes alan birisi olunca birden göz bebekleri büyüyüp saldırmaya başlıyor, ama saldırma dediysem böyle bir koluna sarılıp dişini geçiriyor geri gidiyor ama sanki sinirleniyor gibi geliyor bana. Acaba hızlı nefes alınca mi oluyor yoksa tesadüf mü diye bir kaç kez denedim cidden koşarak gelip ısırıyor, acaba tiki falan mı bu?

4 CEVAP

göz bebeklerin büyümesi saldırma içgüdüsünden dolayı tırmalama tahtasına koşması onu eğitim şeklinizle alakalı sizi tırmalamıyorsa tahtasına gidip onunla oynayarak rahatlar benim kedim de aynı şekilde oyun oynuyor :)

bu aslında oyun oynamasıyla ilgili benim kedim de aynısını yapıyor kedilerde tik genelde sırt bölgesinde olur ve dokunduğunuz zaman tepkisinden anlarsınız

Drawhel

Yok ama kızımın öyle değil baya göz bebekleri büyüyor saldırıyor hemen birde eklemeyi unutmuşum, hemen böyle tirmalama tahtasina gidiyor koşuyor geliyor tekrar saldirma moduna geçiyor falan garip geldi bana sjzjdn

denizbaliik

Ay benimkide öyle köpek gibi hızlı hızlı ses çıkararak nefes aldığımda üstüme zıplıyo sonra kaçıyo hhsjsjajjaja