Bağırsak Yangısı

nihalbulus

Merhaba herkese
Kedime yaklaşıl 3 hafta önce bağırsak yangısı teşhisi konuldu.
Dışkısı puding kıvamında, nadiren sulu.
Hareketli keyfi yerinde ateş vs yok.
Veteriner önerisiyle Advence hassas sindirim maması kullanıyoruz. Ayrıca probiyotik kullandık bitti ancak hala gözle görülür bir düzelme yok ne yazıkki.
Önerileriniz var mı?
Daha önce başına gelen var mı?

1 CEVAP

Ozge00

Ben baska bir veterinere daha götürmenizi öneririm. Bir veterinerle sabit kalmamak daha iyi.birinin yardımcı olmadığına biri daha iyi yardımcı oluyor, biraz da tecrübe işi.
Mamanin içeriğini bulabilirseniz atar mısınız sanirim ben bulamadim