Yemek

meryemkoc

Kedim günlerdir doğru dürüst yemek yemiyor bu dönemlerde bu normal midir ? Normalde verdiğim mamayı bir günde yiyordu 3 -4 gündür yemiyor

4 CEVAP

mrrevewee

halsizlik ve iştahsızlık varsa veterinere götürün bence bir sıkıntısı olabilir

Xsevvaloztrk

Sıcaktan dolayı iştahları azalabiliyor ama halsizlik ishal vesaire varsa her ihtimale karşı veteriner hekiminize danışın.

mrrevewee

halsizlik ve iştahsızlık varsa veterinere götürün bence bir sıkıntısı olabilir

Xsevvaloztrk

Sıcaktan dolayı iştahları azalabiliyor ama halsizlik ishal vesaire varsa her ihtimale karşı veteriner hekiminize danışın.