Kedimin Tüyleri Topaklanmış/Düğümlenmiş

asiatasia

Merhaba arkadaşlar. Bugün kedimi severken fark ettim sırtındaki küçük bir bölgede tüyler keçelenmiş birbirine dolanmış. Çok küçük bir bölgede tek bir yerde var bu dediğim. Tarakla açmaya çalıştım olmadı. Makasla dibinden kessem geçecek gibi ama emin olamadım ne önerirsiniz? Çok acil

6 CEVAP

mrrevewee

neden keçeleşmişki bence kesmeyin biraz ıslatarak taramayı deneyin

NZI

Bol bol tarayın

Ozge00

Kesebilirsiniz sorun olmaz. Suyla açılıyorsa kesmeye de gerek yok ama

Ceyday

Petlebiden vanilya özlü tüy bakım spreyi aldım ve tüylerini kolaylıkla taradım onu bir deneyin ayrıca çok güzel kokuyor fiyatıda çok uygun

Ceyday

Açıdan dolayı olmuştur benim kedimdede parazit aşısından sonra yuvarlak yuvarlak olmuştu birkaç gün sonra geçmişti

asiatasia

Birkaç gün önce parazit aşısı olmuştu. Tam aşıyı olduğu bölgede olmuş bu keçelenme. Islak olduğu için dolanmış olabilir.
Taranmayla açılacak gibi durmuyor :(