Yeni Mama

Yeni mamaya geçtik ve kedim eski mamasının çoğunu yiyip yeni mamayı bırakmış ne yapabilirim yemesi için

10 CEVAP

iidyl

karıştırarak verdiniz değil mi?

havva00

Eski kullandığınız mamanın markası neydi şimdiki ne?

FloorGang

Orantılı vermen lazım mama pakedinin arkasında yazar genelde

havva00

Kediler mamanın içinde gerçek et olduğunda fazla sevmeyebilir tahıl daha ilgi çekici onlar için.Ama tabiki daha sağlıklı

Gelyahron

Yas mama ile karıştırıp deneyebilirsiniz

Karıştırdım tabii ki de

iidyl

karıştırınca nasıl seçerek yiyorlar ya benimki gömüyor kafasını manyak gibi yiyor direkt

Benimki koklayıp koklayıp yiyo birazını yemiştir illa ama çoğunu bıraktı

Eskisi felicia yenisi n d

Ozge00

Evet benimki de nd'ye agzini surmeyenlerden. Çokça mama denedim ama hep whiskas tarzi mama seviyor. Ruhu fakir sanırım, cok yapacak bir sey yok. Mystic sevdi bir en cok, sipariş ettik onu bekliyoruz.
Yas mamayla karıştırıp verin o zman hepsini hüpletir :D