Karma Aşıları Ve Kısırlaştırma

iremgunduz

Kedimizi iki gün sonra kısırlaştırıcaz, karma aşılarını henüz yaptırmadık ama bildiğim kadarıyla ağır bi aşı. Hem kısırlaştırmayı hem aşıyı birden yaparsak ağır mı gelir, eğer öyleyse ilk hangisni yaptırmalıyız?

4 CEVAP

Ozge00

Karma aşılarini hic mi yaptırmadiniz yoksa son asiyi mi sadece?

Drawhel

Ben ilk karma aşısını yaptırdım iki hafta içinde kisirlastirdim, vet. Danışın oda ona göre bir şey söyler size

iremgunduz

hiç yaptırmadık

Ozge00

Normalde aşıları tamamlanmadan yapilmaz. Önceki veteriner de o yüzden 1 hafta sonraya vermişti randevuyu. Konusup ayarlayın onu. Parazit ve karma aşıları kesinlikle yapılmasi gereken önemli aşılar. Karmayi aksatmamak gerek